Başlangıç / Kurumsal / Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Teslim Alma

Çağrı merkezimize gelen siparişleriniz sahada bulunan ekiplerimize iletilir. Ekip arkadaşlarımız ürünlerinizi kapınızdan teslim alarak size elektronik ortamda hazırladığı fişi size sunarak ürünü teslim alır, bu sayede resmi teslim etme makbuzunuzu almış olursunuz.

Ölçme (Ayrım – İlk kontrol – Ücretlendirme)

Halılar Temizleme işlemine geçmeden önce türlere göre ayrılır, sonra halıların temizlemeye alınmadan önce kirlilik ve leke durumu, yırtık veya patlak olup olmaması kontrol edilir. Eğer halılarda yırtık gibi hasarlar varsa müşteriye bildirilir, temizleme işlemi için onay alınır, daha sonra metrekare olarak ölçülür ve ücretlendirilir.

Otomatik Yıkama

Halılarınız özelliklerine göre tam otomatik ve yarı otomatik makinelerde temizlenmektedir. Tam otomatik halı yıkama makinelerinin kullanıldığı sistemlerde halı makineye verilir. Bu makineler yürüyen konveyör bant sistemine dayalı makinelerdir. Halı bant üzerinde ilerlerken farklı ünitelerden geçer. Bu işlemler sırasıyla ısıtma, şampuanlama, 2 ünite fırçalama (üst ve alt yüzeyinden), durulama, vakumlama, rulo ve sarmadır. Yarı otomatik makinelerde işlem sırası ise düz bir zeminde bulunan ilaçlanmış halının fırça makineleri ile ön ve arka kısımlarının yıkanması ve daha sonra durulanmasıdır. Bu işlem özellikle hassasiyet gerektiren değerli (Milas, Kars, Nepal, Kilim vb.) halılarda uygulanmaktadır.

Halı Sıkma ve Kurutma

Yıkanıp durulanmış halıları yüksek devirde sıkıp, bünyesindeki sudan arındırarak, havalandırma aşamasına getiren bir işlemdir.

Battaniye Yorgan Tek Stil Tam Otomatik Yıkama Makinesi

Battaniye ve yorganlarınızı yıkar, sıkar, kurutur kullanıma hazır hale getirir.

Bilgi İşlem

Bilgi işlemde; müşteriyle iletişime geçilir, halıların teslimatı için randevu alınır.

Ambalaj ve Paketleme

Bilgi işlem tarafından müşteriye bilgisi verilen halılar teslimat için paketleme servisine gönderilir.

Teslimat

Paketlenen halılar araçlara yüklenir, müşterinin isteğine göre nakit veya kredi kartı ödeme seçeneği ile müşteriye teslim edilir.